HAKKIMIZDA

Gıda sektörüne 1998 yılından itibaren hizmet veren Nezir TEL, iş yaşamına başladığı günden itibaren insan sağlığını, kalite ve güvenirliği hep ön planda tutmuştur. Dönerci Nezir Usta, üretim kalitesi ve sektörde sağladığı güvenle halkımıza daha iyi hizmet vermek için tüm üretim-kalite ve standart belgelendirme denetimlerinden başarı ile geçmiş ve bu sertifikaların tamamına sahip olmuştur. Son olarak da, özellikle gıda tüketicilerin sorguladığı Helal Ürün belgesine sahip olan şirketimiz, BABA DÖNER ve DÖNERCİ NEZİR USTA markalarını bu belge ile taçlandırmıştır.

Dönerci Nezir Usta, insan sağlığına gösterdiği önemi, uluslararası geçerliliği olan EN ISO 22000-2005 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ni almaya hak kazanarak da kanıtlamıştır. İmalathane ve şubelerimizde görev yapan tüm personellerimiz düzenli periyotlarda sağlık kontrollerinden geçirilmektedir. Firmamız bünyesinde veteriner hekim ve gıda teknikeri olmak üzere mesleğinde uzman kişiler sadece gıda güvenirliği, sağlık ve hijyen konusunda görev yapmaktadır. Asıl amacı kaliteli bir hizmet sunmak olan işletmemizi ve imalathanemizi arzu eden müşterilerimiz diledikleri zaman ziyaret edebilirler.

Dönerimizde kullanılan tüm etler düzenli ve doğal besiciliğin yapıldığı aynı zamanda Avrupa standartlarına sahip et entegre tesislerinden gelmektedir. Trakya bölgesine ait özellikle Tekirdağ, Kırklareli illerine ait etler soğutuculu araçlarla soğuk hava zinciri kırılmadan (etin kesilmesinden itibaren imalat noktasına ulaşana kadar sahip olması gereken 0 – +4°C’lik değer) imalathanemize ulaşmaktadır. İmalathanemize giriş yapılan bu etler veteriner hekimimiz ve gıda teknikerimiz tarafından tüm kalite kontrolleri yapılmaktadır. Daha sonra bu etler uzman kadromuz tarafından işlenerek yaprak döner haline getirilmektedir. Doğal besiciliğin ürünü olan dönerimiz yine doğal ürünlerden oluşan süt, soğan gibi tamamen doğal ürünler ile terbiye edilmektedir. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünlerimiz günlük olarak hazırlanmakta ve düzenli olarak yetkili laboratuarlarda analiz edilmektedir.

Bizim için en büyük mutluluk dönerimizden tattığınız anda suratınızda beliren o hazzı görebilmektir.

Nezir USTA

Call Now Button Bayilik Hattı - 05364108022